FC 1 kilpailijat

Kilpailijoiden ilmoittautuminen alkaa 1.1.2017 ja päättyy 31.1.2017.
Päivitämme osallistujaluetteloa ilmoittautumisen jälkeen lähes päivittäin.
 
Kilpailija:
Jos huomaat nimesi väärässä sarjassa tai muuta mahdollista virhettä, ilmoita heti: info@suomenfitnessurheilu.fi

Osanottajalista päivitetty 18.1. kello 13:57

Bikini fitness juniorit – 163 cm
Olivia Kovács, Team Badass Athletes, Espoo
Elliida Veikkola, Pro Elite Team, Pori
Wilma Heinämäki, Team Daddy’s Girl, Tampere
Linn Sondell, Team Trifinity, Mariehamn
Emma Lahti, Team Sportlife, Alajärvi
Eveliina Laine, Fit Diamonds Team, Helsinki
Ronja Eskola, Team Powerfit, Tampere
Ida Keränen, Team Sportlife, Tampere
Julia Pentti, Team Sportlife, Sastamala
Sanni Pikkarainen, Team Sportlife, Kotka
Suvi Yli-Piipari, Team FitFarm, Tampere

Bikini fitness juniorit + 163 cm
Vilma Viitala, Team Fitfarm, Tampere
Henna Kyröjoki, Team BalancedBody, Tampere
Leena Seppänen, Team FitFarm, Tampere
Annika Vuorvirta, Team East Body, Vantaa
Siiri Leppänen, Team Classic Gym, Oulu
Miisa Haakana, Team Badass Athletes, Espoo
Christine Annan, Team Northern Force and Fitness, Espoo
Iina Tatarinov, Team PPS-Shop, Espoo
Erika Selander, Team Trifinity, Kuopio
Liisa Pohjolainen, Team FitFarm, Tampere
Suvi Laiho, Team Solana, Helsinki
Noora Mähönen, Team Badass Athletes, Helsinki
Sara-Sofia Seitaniemi, Team Jiipee, Tromsa
Irene Kunnari, Team XCore, Helsinki
Janina Hillman, Pro Elite Team, Tampere

Bikini fitness masters 35, – 163 cm
Taija Kangas, Team FitFarm, Vantaa
Maria Holm, Team Gumse Gym, Marienhamn
Anne Eronen, Team FitFarm, Joensuu
Jenni Malinen, EI TIIMIÄ, Kangasala
Kirsi Apajasalmi, Team FitFarm, Helsinki
Päivi Hietala, Badass Athletes Team, Järvenpää
Annina Ijäs, Team Metalsport, Vantaa
Irene Hakala, Team Fitfarm, Akaa
Tiina Moisala, Team Daddy’s Girl, Espoo

Bikini fitness masters 35 + 163 cm
Emilia Hakanen, Team Sportlife, Nokia
Viktoria Khokhlova, Cap Athlete team, Lapinjärvi
Kiti Hellevaara, Team Sportlife, Kangasala
Johanna Guessous, Team SportLife, Helsinki
Elina Tullinen, DreamFit Team, Mikkeli
Marika Harjunpää, Team Mayors, Helsinki

Bikini fitness beginners – 163 cm
Liisa Eronen, Team Fullmetal, Pieksamäki
Suvi Isohanni, EI TIIMIÄ, Kemi
Jessika Luhamaa, Team Pro-Am Gym, Nummela
Lotta Valonen, Badass Athletes Team, Espoo

Bikini fitness beginners – 168 cm
Anu Viinikainen, Team Fitfarm, Seinäjoki
Minni Kauppinen, Team Athlete Figures, Lappeenranta
Marketta Voutilainen, Team FitBody Pro, Oulu
Essi Fälden, Team BodyRock, Turku
Krista Lepistö, Team Poseland, Tampere
Susanna Ingves, Team FitFarm, Skogby

Bikini fitness beginners + 168 cm
Vilhelmiina Karjalainen, Team Fitfarm, Tampere
Jannica Jokinen, Team East Body, Helsinki

Bikini fitness – 160 cm
Ines Karvinen, Team Badass Athletes, Espoo
Maria Holm, Team Gumse Gym, Marienhamn
Kirsi-Tiina Ruuskanen, EI TIIMIÄ, Klaukkala
Jemina Hietanen, Cap Athlete Team, Tampere
Sanita Jussila, Team SportLife, Jyväskylä
Suvi Yli-Piipari, Team FitFarm, Tampere
Olivia Kovacs, Team Badass Athletes, Espoo

Bikini fitness– 163 cm
Taija Kangas, Team FitFarm, Vantaa
Lilia Mielonen, Team Fitfarm, Helsinki
Lotta Valonen, Badass Athletes Team, Espoo

Bikini fitness– 168 cm
Anu Viinikainen, Team Fitfarm, Seinäjoki
Marketta Voutilainen, Team FitBody Pro, Oulu
Essi Fälden, Team BodyRock, Turku
Emilia Hakanen, Team Sportlife, Nokia
Minni Kauppinen, Team Athlete Figures, Lappeenranta
Elina Tullinen, DreamFit Team, Mikkeli
Janina Hillman, Pro Elite Team, Tampere
Krista Lepistö, Team Poseland, Tampere
Leena Seppänen, Team Fitfarm, Tampere

Bikini fitness + 168 cm
Rita Lintula, Team Sportlife, Ojakkala
Viktoria Khokhlova, Cap Athlete Team, Lapinjärvi
Vilhelmiina Karjalainen, Team Fitfarm, Tampere
Kira Paasipuro, Team Badass Athletes, Espoo
Miia Vesterinen, Team K&M, Helsinki

Body fitness juniorit – 163 cm
Jutta Aaltonen, EI TIIMIÄ, Jyväskylä
Ialina Buckbee, Team Badass Athletes, Espoo
Senni Nieminen, Team Elite Academy, Jyväskylä

Body fitness juniorit + 163 cm
Rosa-Lia Ekroos, Team Trec Nutrition, Kerava
Henriikka Kemppinen, Team Fitfarm, Porvoo
Sanni Paalanen, Team Victory, Nummela
Eeva Rankinen, Team Classic Gym, Oulu
Susanna Lehikoinen, Team Sportlife, Jyväskylä

Body fitness masters 35, – 163 cm
Heidi Ilomäki, Team FitFarm, Sastamala
Minna Hotti, Ahletic Pro Team, Vääksy
Hanna Autti, Team JiiPee, Rovaniemi

Body fitness masters 35 + 163 cm
Tanja Salmi, Team Fitfarm, Pori
Piia Kohonen, Team Victory, Kouvola
Gunilla Blom, Team Trifinity, Vaasa
Linda Backlund, Team Trifinity, Maxmo
Jasmiina Rautiainen, Team Sporttimekka, Vantaa
Riina Kivikoski, Team Victory, Helsinki
Agnieszka Jonczyk, Team Fit, Hämeenlinna
Anna Kilpeläinen, Team Fitfarm, Tampere
Minna Rantala, Team Tähtikunto, Helsinki
Sari Papunen, Aletic Pro Team, Tampere
Hanna-Mari Manninen, ProTrainer Team, Raisio
Kati Vento, Team Fitfarm, Hyvinkää
Taija Hietamäki, Team Sportlife, Mäntsälä

Body fitness masters 45
Salli Valta, Team Fitfarm, Rauma
Tiina Ikävalko, Atletic Pro Team
Nina Oivanen, EI TIIMIÄ, Helsinki
Virpi Sipilä, Team Sportlife, Nokia
Outi Hieta, Team Force, Helsinki
Pia Nikula, Team Body Center, Tornio
Satu Lepänhaara-Smith, Team Body Temple, Salo
Sanna Oksanen, Team Fit, Joutsa
Jaana Vuorinen, Team Body Temple, Salo

Body fitness beginners – 163 cm
Katriina Pietilä, Team Strong Body, Nummela
Vera Esko-Kukkonen, Badass Athletes Team, Varkaus
Tiina Vahera, Team Prässi, Oulu
Sanna Laaksonen, EI TIIMIÄ, Kyröskoski

Body fitness beginners – 168 cm
Emilia Pirskanen, Team Trec Nutrition, Kerava
Saila Juote, Team Force, Hyvinkää
Maiju Aalto, Team Force, Hyvinkää
Krista Luoto, Team East Body, Helsinki
Tea Viljakainen, Team Force, Hyvinkää

Body fitness beginners + 168 cm
Lotta Korhonen, Team Balanced Body, Turku
Hanna Pohja, Team Force, Vantaa
Janiina Ruokola, Team Trec Nutrition, Kerava
Katariina Lausto, Team East Body, Vantaa

Body fitness – 158 cm
Sanna Engström, Team Elite Academy, Naarajärvi
Vera Esko-Kukkonen, Badass Athletes Team, Varkaus
Salli Valta, Team Fitfarm, Rauma
Heidi Ilomäki, Team FitFarm, Sastamala
Virpi Sipilä, Team Sportlife, Nokia
Senni Nieminen, Team Elite Academy, Jyväskylä
Linda Johansson, Team Golden Life, Nummela

Body fitness – 163 cm
Terhi Poskela, Team Fitfarm, Lahti
Mari Rehelmä, Team FitFarm, Helsinki
Tiina Vahera, Team Prässi, Oulu
Hanna Autti, Team JiiPee, Rovaniemi
Ialina Buckbee, Team Badass Athletes, Espoo
Taija Hietamäki, Team Sportlife, Mäntsälä

Body fitness – 168 cm
Riina Kivikoski, Team Victory, Helsinki
Lotta Korhonen, Team Balanced Body, Lappeenranta
Saila Juote, Team Force, Hyvinkää
Maiju Aalto, Team Force, Hyvinkää

Body fitness + 168 cm
Linda Backlund, Team Trifinity, Maxmo
Jasmiina Rautiainen, Team Sporttimekka, Vantaa
Harriet Lönnqvist, Team Fitfarm, Tampere
Rosa-Lia Ekroos, Team Trec Nutrition, Kerava
Henriikka Kemppinen, Team Fitfarm, Porvoo
Minna Rantala, Team Tähtikunto, Helsinki
Tanja Salmi, Team Fitfarm, Pori
Hanna Pohja, Team Force, Vantaa

Women’s physique (avoin sarja)
Outi Hieta, Team Force, Helsinki
Sanna Oksanen, Team Fit, Joutsa
Jaana Lehto, Badass Athletes Team Espoo

Fitness
Sanna Laaksonen, EI TIIMIÄ, Kyröskoski

Men’s physique juniorit (avoin sarja)
Jesse Viitaharju, Team BalancedBody, Suinula
Jaakko Laitinen, Team Solana, Vaasa
Miikka Hongisto, EI TIIMIÄ, Kuopio
Jussi Rintapukka, Team Fitfarm, Jalasjärvi
Honi Hasib, EI TIIMIÄ, Lahti
Mattias Nordlund, Badass Athletes Team, Marienhamn
Kaius Kuoppasalmi, EI TIIMIÄ, Espoo

Men’s physique masters 40 (avoin sarja)

Men’s physique – 174 cm
Nizam Ngadiman, EI TIIMIÄ, Pori
Rune Snellman, Team Trifinity, Helsinki

Men’s physique – 178 cm
Olli-Jussi Murros, Team Metal Sport, Helsinki

Men’s physique + 178 cm
Jari Ontronen, Team FitFarm, Jyväskylä
Mikko Keisa, EI TIIMIÄ, Valkeala
Antti Ala-Laurinaho, EI TIIMIÄ, Turku
Jussi Rintapukka, Team Fitfarm, Jalasjärvi
Tommi Tulonen, Team Sporttimekka, Urjala

Classic bodybuilding juniorit (avoin sarja)
Johannes Tuomi, ProTrainer Team, Vantaa
Joel Hunnakko, Team Paitapaja/LPG, Helsinki
Jere Järvenperä, WellGo Fitness Team, Pori
Pekka Eskola, Team Victory, Vantaa
Janne Koivisto, Team Paitapaja/LPG, Espoo
Teemu Akonniemi, Team Powerfit, Kerava
Pekka Mykrä, Team Nutri Works, Kokemäki

Classic bodybuilding masters 40 (avoin sarja)
Jani Viertola, Team Maxium, Seinäjoki
Voitto Suosaari, Team Sportlife, Jämsä

Classic Bodybuilding – 178 cm
Kimmo Leppäkari, Team Hei, Tampere

Classic Bodybuilding + 178 cm
Antti Ala-Laurinaho, EI TIIMIÄ, Turku

Bodybuilding masters 50 (avoin sarja)
Jari Laine, Team Sportlife, Pirkkala
Marko Ilves, Team Energy, Joensuu

Bodybuilding masters 40, – 80 kg
Kimmo Nissinen, Team Gym 99, Kuopio
Kari Kouvalainen, Team SportLife, Pirkkala

Bodybuilding masters 40, – 90 kg
Tommi Heinonen, Team Force, Riihimäki

Bodybuilding masters 40, + 90 kg

Bodybuilding (yleinen)
Samuli Kinnunen, Team Kuntopiste, Turku
Ville Mononen, Team Kuntopiste, Turku
Abid Amir, Team Mayor’s, Helsinki