Aikataulut


LAUANTAI
12:00
Men’s physique 20-23- ja 16-19-vuotiaat SM
Men’s physique masters SM 40
12:20
Wellness fitness 20-23-vuotiaat SM
Wellness fitness masters SM 35
12:50
Bikini fitness 16-19-vuotiaat ja 20-23-vuotiaat SM
13:45
Bikini fitness masters SM 35, 40, 45
14:15
Wheelchair bodybuilding SM
14:30
Women’s physique + masters SM35
Fitness
Fit model
15:15
Classic Physique + 20-23-vuotiaat SM + masters SM
15:30
Classic Bodybuilding – 175 cm, + 175 cm (+ junior)
Classic Bodybuilding masters SM40
16:30
Body fitness – 158 cm, – 163 cm, – 168 cm, + 168 cm
Lauantain kilpailu päättyy noin kello 18:00

SUNNUNTAI
12:00
Body fitness 20-23- ja 16-19-vuotiaat SM
12:20
Body fitness masters SM 35, 40, 45
13:20
Men’s physique – 175 cm, – 178 cm, + 178 cm
14:00
Wellness fitness – 163 cm, + 163 cm
15:00
Bikini fitness – 160 cm, – 163 cm, – 166 cm, – 169 cm, + 169 cm
Sunnuntain kilpailu päättyy noin kello 17:00
Seuraa meitä instagramissa